kontakt Stolarnia

Jelenia Góra - Cieplice na Składzie drewna Pol-Drew 

Stolarz w Jeleniej Górze ul. Lubańska 35

W naszej stolarni specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży wyrobów z drewna w szczególności szlifowanych listew, desek, belek, sztachet. W naszej ofercie posiadamy szeroką ofertę produktów, w tym listwy drewniane, deski heblowane, boazerie, podbitki, deski tarasowe a nawet drewniane donice i krzesła. Nasz Firma stolarska zatrudnia doświadczonych rzemieślników, którzy wykonują usługi ręcznie oraz przy użyciu nowoczesnych maszyn. Współpracujemy również z projektantami, aby dostosować swoją ofertę do wymagań i preferencji Klientów. Nasza stolarnia oferuje również usługi w zakresie naprawy i renowacji elementów drewnianych balustrad, podłóg oraz doradztwa technicznego. Naszą cechą wyróżniającą jest wysoka jakość wykonania i trwałość produktów, co sprawia, że cieszą się one dużą popularnością wśród Klientów poszukujących solidnych i estetycznych produktów.

tartak jelenia góra

Stolarnia Jelenia Góra partnerem tartak.com.pl

Serdecznie zapraszamy, do składu drewna Pol-Drew w Jeleniej Górze przy ulicy Lubańskiej 35. Nasza szeroka oferta z pewnością przypadnie Państwu do gustu. Posiadamy w sprzedaży: więźby dachowe, podbitki, podłogi drewniane, deski tarasowe, deski szalunkowe. Uzupełnieniem gamy produktów drewnianych są akcesoria, takie jak gwoździe, śruby, impregnaty oraz łącza ciesielskie. Ponadto dysponujemy własnym transportem oraz rozładunkiem. Nasza firma to dwadzieścia lat doświadczenia w handlu drewnem, chętnie podzielimy się z Państwem naszą wiedzą i pomożemy zbudować solidny dach na całe życie. Tartak, deski, podbitka, więźba skład drewna, kantówki, belki, łaty, kontrłaty, podbitki, elewacje, podłogi wszystko w Jelenia Góra oraz OSB, KVH i C24.  

Stawiam na nowe technologie, sprzęt i wzajemny szacunek. Radzę sobie z najbardziej wymagającymi zadaniami, nie odrzucam trudnych realizacji; dlatego jestem producentem, który potrafi sprostać Państwa oczekiwaniom. Duży zapas materiałowy i towarowy sprawia, że nawet największe zamówienie nie stanowi dla mojego przedsiębiorstwa najmniejszego problemu. Moja wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem pozwala mi na ciągły rozwój zakładu - z każdym rokiem powstają nowe inwestycje. Jest to uwarunkowane przede wszystkim zapleczem powierzchni posiadanej przez moją firmę. 

Mam bogaty park maszynowy pozwalający na ciągłe rozszerzanie mojej ofert i podwyższanie jakości świadczonych przez moje przedsiębiorstwo usług. Współpraca z moją firmą gwarantuje wysoką jakość produktu i obsługi, terminu wykonania, dobrą cenę oraz partnera do długotrwałej współpracy. Jestem otwarty na propozycję współpracy zarówno od dużych firm, tak jak od indywidualnych klientów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom moich Klientów - moje wyroby wykonuję profesjonalnie, dokładnie, terminowo uwzględniając życzenia Zleceniodawców tak aby spełniały wszystkie normy.